HAKKIMIZDA

Kolyeler,Bileklikler,Halhallar,Küpeler Aksesuarlar

Firmamız 1984 yılında Yıldız Toka adı altında kurulmuştur. Faaliyetine saç tokaları üretimi yaparak başlamış, ülkemizde olmayan ürünleri kendi dizaynı ve yurt dışından alınan yeni modeller üreterek, tüketiciye yerli üretimin avantajlarını sunmuştur.

Saç tokaları üretimi konusunda sektörün her zaman lider kuruluşu olan firmamız, sürekli yeni modeller üreterek iç pazarda kaliteyi yukarıya çekmiştir.

Yüksek kalite ve ürün çeşitliliği sayesinde 2000'li yıllara kadar 5 ülkeye doğrudan birçok ülkeye de dolaylı ihracat yapılmıştır.

Son yıllarda uzak doğudan gelen ucuz mallarla rekabet zorlaştığından üretimini önemli miktarda azaltmıştır.

Tüketiciye hizmetin sınırsız modellerin sonsuz olması düşüncesinden hareketle faaliyetine yurt dışı pazarlardan ithalat yaparak devam etmiştir.

Halen faaliyetine bijuteri imalatı ve ithalatı yaparak devam etmektedir.

İstanbul Okmeydanı'ndaki merkezden yönetilen firmamızın, İkitelli Organize sanayi bölgesindeki fabrikası, Eminönü'nde toptan satış mağazası bulunmaktadır.1999 yılında isim değişikliğine giden firmamız adını "Artı Aksesuar San. Ve Tic." olarak değiştirmiştir.

Tüketiciye olan saygı ve kusursuz hizmet firma prensiplerimizin temel taşını oluşturmaktadır.

Bu anlayışla kurulduk bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Firmanın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı "Sn. Cevdet Karadaş"tır.